14 Temmuz 2020 Salı 03:56
 

İZDİVAÇ HABERLERİ

Esra Erol İkizini Buldu

Esra Erol İkizini Buldu

İzdivaçların kraliçesi olarak da bilinmekte olan Esra Erol ile ilgili sıcak dakikaların yaşanıldığı öğrenildi. ATV'ninevlendirme programı sunucusu olan Esra Erol, Instagramdan arkadaşı İdil Başakioğlu ile bir fotoğraf paylaştı.İkili arasındaki aşırı benzerlik tüm dikkatleri üzerlerine çekti.

Hanife artık ekranlarda olmayacak

Hanife artık ekranlarda olmayacak

İzdivaç programlarının popüler ismi Hanife artık evlendirme programlarında yer almayacağını açıkladı. Zuhal Topal ile izdivaç programında yer alan ve en son Serkan'a aşkını itiraf eden Hanife beklediği karşılığı da bulamayınca İzmir'deki ailesinin yanına yerleştiğini açıkladı.

Esra Erol hem yorulmuş hemde bıkmış!

Esra Erol hem yorulmuş hemde bıkmış!

Esra Erol bugün çarpıcı açıklamalarda bulundu. Esra Erol’da bardağı taşıran son damla hutbelerden sonra evlilik programlarının siyasilerin gündemine gelmesiydi ve Esra Erol’da bu konuda dertliydi ve bakın içini nasıl döktü. Esra Erol'un bu açıklamalarından sonra kafalarda Esra Erol izdivaç programlarına veda mı ediyor soruları geldi.

Zuhal Topal'da Naz Krizi

Zuhal Topal'da Naz Krizi

Sosyal medyada bir türlü gündemden düşmeyen Zuhal Topalla izdivaç programında sıcak dakikaların yaşanıldığı ortaya çıktı.İzdivaç programında nişanlanıp ayrıldığı nazı başka damat adayının kollarında gören baha, dayanamadı ve stüdyoyu terk ettiği öğrenildi.