Dövme yaptırırken hastanelik oldu!

26 yaşındaki Shyann Johanneson isimli bir kadın geçen nisan ayında sağ bacağına dövme yaptırma kararı aldı.

Dövme yaptırırken hastanelik oldu!

Bacağının üst kısmına göz, saat, pusula ve gül desenli bir dövme yaptırmak için bir dövme stüdyosuna giden kadın işlerin bir anda yolunda gitmemesiyle dönmesi enfeksiyon kaparak hastanelik oldu. 4 çocuk annesi 26 yaşındaki Shyann Johanneson isimli bir kadın dövme yaptırmak için 200 sterlin (yaklaşık olarak 8 bin 193 TL) ödeme yapmasının ardından birkaç saat içinde bacağında büyük bir acı hissederek hastaneye başvurdu.

dovme-yaptirirken-hastanelik-oldu.jpg

ÇÜRÜMÜŞ ET GİBİ KOKMAYA BAŞLADI
Bacağının çürümüş et gibi kokmaya başladığını ifade eden Johanneson, "Dövme ilk bittiğinde kesinlikle çok güzel görünüyordu, en iyi dövmelerimden biriydi, onunla çok mutluydum. Acıya karşı inatçıyım ama 12 saat içinde ağrı o kadar yoğundu ki yürüyemiyordum bile. Çürümüş et gibi kokuyordu. O kadar kötü durumdaydım ki, ölecekmiş gibi hissettim" ifadelerini kullandı.

dovme-yaptirirken-hastanelik-oldu-001.jpg

AYLAR SÜREN BİR TEDAVİ PROGRAMI

Johanneson doktorların mürekkebin cildine çok derinden nüfuz ederek enfeksiyona sebep olduğunu söylediğini ileri sürdü. Koyu mürekkepli bölgelerde en şiddetli olan enfeksiyon daha sonra sepsise dönüştü ve genç kadın aylar süren bir tedaviyle yüzleşmek durumunda kaldı.