Ortağını otomobil yıkar gibi yıkadı

Sivas’ta oto yıkama dükkanı işleten iki ortaktan biri arkadaşlarının yardımı ile sandalyeye bağladığı ortağını köpükleyip tazyikli su ile yıkadı.

Ortağını otomobil yıkar gibi yıkadı

Sivas’ta iki şen ortağın şakası cep telefonu ile kaydedilip sosyal medyaya atılınca izlenme rekorları kırdı. Sivas’ta oto yıkama dükkanı işleten Mehmet Ali Akpınar ve Erkan Erdemir isimli ortaklar her gün olduğu gibi iş yerinde şakalaşırken Akpınar köpük tabancası ile Erdemir’in üzerine köpük sıçrattı. Erdemir’in karşılığı ise biraz ağır oldu. Erdemir arkadaşlarının yardımı ile ortağını sandalyeye bağladı. Zarar görmemesi için gözlerine iş gözlüğü ağzına da maske takarak Akpınar’ı baştan aşağıya köpükledi ve tazyikli su tabancası ile yıkadı. Bu görüntü diğer arkadaşları tarafından cep telefonu ile kaydedilerek sosyal medyada paylaşıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Akdemir sürekli benzer şekilde şakalaştıklarını belirtip, “İş yerinde sürekli şakalaşırız. Bu şekilde moralimiz yüksek oluyor ve işimizi daha da severek yapıyoruz. Üzerine köpük sıçratınca bana bunu yaptılar. Biz genelde akşama kadar böyleyiz. Sadece bu şakamızı kaydedip paylaştık” dedi.

Erdemir ise yaptığı açıklamada, “Biz sürekli böyle şakalaşırız. Bizi çevredeki herkes de bilir. Bu kez yaptığımız şakayı cep telefonu ile çekip sosyal medyada paylaştık. Arkadaşımız yeni nişanlı. Zaten ona güzel bir şaka yapmayı planlıyorduk. Bu yerinde oldu. Zarar görmemesi için her türlü tedbiri de aldık. Suyun tazyiğini azalttık” dedi.