Camdaki Kız Dizisinden Veda Yemeği

Üçüncü sezonunda olan Kanal D’nin başarılı dizi Camdaki Kız final yapmaya hazırlanıyor.

Camdaki Kız Dizisinden Veda Yemeği

Güzel ve başarılı oyuncu Burcu Biricik’in Nalan karakteriyle başrolünde yer aldığı dizi 82. Bölümüyle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Kanal D’nin Perşembe akşamları yayınlanan ve birinciliği kimseye kaptırmayan projesinde sona doğru gidilirken bütün dizi ekibinin yer aldığı veda yemeği düzenlendi. Projeye veda eden ve halen kadrosunda bulunan dizi ekibi eğlenceli ve bir o kadarda duygusal bir yemekle bir araya geldi.

Gülseren Budayıcıoğlu Farkı Reytinglere Yansıdı

Başarılı yazar ve doktor Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan Camdaki Kız gerek hikayesi gerekse de oyuncularıyla adından söz ettirmeyi başardı. Başladığı günden bu yana seyirciden de ilgi gören projenin veda yemeği Madera İstanbul’da düzenlendi. Geçen akşam bir araya gelen dizi ekibine daha önceden veda etmiş Hande Ataizi ve Nur Sürer gibi oyuncularda katıldı. Unutulmaz bir veda yemeği geçiren Camdaki Kız ekibi tam kadro yemekte hazır bulundu.

OGM Pictures yapımın projesi olan Camdaki Kız final bölümüne az bir süre kala düzenlenen yemekle beraber bir kez daha bir araya gelerek bol bol eğlendi. OGM Pictures’in yönetim kadrosu, dizi oyuncuları ve set ekibi de yemekte hazır bulundu. Üçüncü sezonuyla ekranlarda yer alan ve final bölümüne az bir süre kalan Camdaki Kız dizisinin oyuncuları Feyyaz Şerifoğlu, Burcu Biricik, Selma Ergeç ve Enis Arıkan’ın dışında kadrosunda yer alan diğer isimlerde gecede hazır bulundu.

Projenin Yorgunluğunu Birlikte Attılar

82. bölümüne az bir süre kalan Camdaki Kız dizisi set yorgunluğunu ve başarısını hep birlikte bir araya geldikleri yemekte kutladı. Renkli ve eğlenceli anların yaşandığı gecede Nur Sürer ve Hande Ataizi gibi projeye daha önceden veda etmiş olan isimlerde yer aldı. Üç sezonun yorgunluğunu hep beraber yemekte atan Camdaki Kız dizi ekibi dizilerini de böylece veda etmiş oldu. Reytinglerde ilk sıralarda yer alan ve rakiplerini hayli terleten Camdaki Kız dizisi başladığı günden beri Kanal D’nin yüzünü güldüren projeler arasında yer aldı.