Mesut Yar'ın Pişmanlığı Dile Geldi

Başarılı gazeteci ve televizyon sunucu Mesut Yar Haberler.com internet sitesinin YouTube kanalına konuk olarak katıldı.

Mesut Yar'ın Pişmanlığı Dile Geldi

Haber Bahane adlı programa konuk olarak katılan Mesut Yar özel yaşamı ve uzun zamandır görüşmediği oğlu ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu. 30 yaşında olan oğlu ile arasının soğuk olduğunu ve görüşmediğini ifade eden Mesut Yar babası ve kendi babalığı ile ilgili de itiraflarda bulundu.

4 yaşındayken babasını kaybeden ve babasız bir hayat sürdüğünü belirten Mesut Yar çok genç yaşta baba olduğunu açıkladı. 22 yaşındayken oğlunun dünyaya geldiğini açıklayan Mesut Yar eşi ile neler yaşadığını ve aralarındaki şeyin aşk olmadığını da samimi olarak itiraf etti. Gökay Kalaycıoğlu’nun Haber Bahane programında ön planda olmayan 30 yaşındaki oğlu ile ilgili açıklamalarda bulunan Mesut Yar; Oğuzhan’a karşı çok da iyi baba figürü olamadığını ekledi.

Erken Yaşta Baba Olmak ve Kariyer Hedefleri

Başarılı televizyon sunucusu ve gazeteci Mesut Yar üniversite yıllarında yaptığı evliliği ve 22 yaşındayken baba olmasına dair detaylı açıklamalarına devam etti. Roma’da bir üniversiteden teklif aldığını ama gitmediği de ekleyen Mesut Yar baba olduktan sonrada oğlu ile fazla vakit geçirmediğini samimi bir şekilde açıkladı. Eşine karşı hissiyatının aşk olmadığını ekleyen başarılı isim eşini sevdiğini de belirtti. Oğlu ile oldukça kopuk bir ilişki yaşadıklarını ifade eden Mesut Yar şuanda 30 yaşında olan oğluyla neredeyse hiç irtibatta olmadığını da ekledi.

13215851-728xauto.webp

Daha İyi Baba Olunabilirdi

Küçük yaştayken babasını kaybeden ve baba sevgisi görmediğini dile getiren Mesut Yar kendi oğluna karşı daha fazla ilgili olabileceğini ama olmadığını belirtti. Çalıştığını ve sürekli işiyle meşgul olduğunu belirten ünlü isim oğluna daha fazla zaman ayırabilirdim şeklinde bir ifade de kullandı. Baba oğlu ilişkisi açısından başarısız olduğunu ifade eden Mesut Yar bu durumun sadece düştüğü yada yardıma ihtiyacı olduğunda yanında olduğunu da ekledi. Uzun bir süredir oğlu ile aralarının kopuk olduğunu ifade eden Mesut Yar kendisine göre daha iyi birçok baba tanıdığını da ekledi.