Erzincanlı şehit Selim Topal'ı Başbakan ailesiyle konuşturmuştu

Dün Suriye'de El Bab'da şehit olan Erzincanlı Selim Topal'ın Başbakan'ın ziyaret ettiği birlikte olduğu ve aynı masada yemek yedikleri ortaya çıktı. Öte yandan Selim Topal'ın oyuncu Gamze Özçelik'inde yakın arkadaşı olduğu ortaya çıktı.

Erzincanlı şehit Selim Topal'ı Başbakan ailesiyle konuşturmuştu

Dün El Bab'da bombalı araçla düzenlenen saldırıda şehit olan Erzincalı Selim Topal'in yılbaşı gecesi Başbakan Binali Yıldırım'ın ziyaret ettiği birlikteki askerlerden biri olduğu ve aynı karavanadan yemek yedikleri öğrenildi.

Öte yandan ünlü oyuncu Gamze Özçelik'te sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Selim Topal'ın yakın arkadaşı olduğunu ve acı habere inanamadığını yazdı. 


BAŞBAKAN BABASIYLA KONUŞMUŞTU

Başbakan Yıldırım Gaziantep'te yılbaşı gecesi ziyaret ettiği birlikte yer alan Selim Topal'ın babası Salih Topal'la bir telefon görüşmesi yapmıştı. 


Selim Topal'ın ailenin 2 erkek çocuğundan biri olduğu ve ailenin 2 yıl önce Erzincan'dan İstanbul'a göç ettiği öğrenildi. 


GAMZE ÖZÇELİK ŞEHİT HABERİYLE YIKILDI  


Şehit olan 5 askerden Piyade Uzman Çavuş Selim Topal, oyuncu Gamze Özçelik'in yakın arkadaşı çıktı.Selim Topal'ın fotoğrafını Instagram sayfasında paylaşan Özçelik, duygusal bir de yazı kaleme aldı.


"Lütfen gerçek olmasın.. Daha geçen gün konuştuk seninle... Şehit olan, gazi olan arkadaşların için ağlıyordun, mazlumlara üzülüyor, savaş altında yoklukla savrulan çocuklar için dertleniyordun. Yazıyorum şimdi sana 'iyi misin' diyorum; cevap alamıyorum. 'İyi misin' lütfen yazsana?... Dostum oldun sen benim. Hayri de seninle miydi? Söylesen ya! Hep düşünürdüm 'sen şehit olsan ne yaparım' diye. Gönlü güzel, yüzü güzel insan. 'Umut olmak için oralardayız' diyordun hep... Sizde ki nasıl bir vefa? İki günde iki gönüldaşımı kaybettim... Neden böyle oluyor söylesen ya? Neden sizleri yolcu bile edemediğim, uzakta olduğum zamanlar da gidiyorsunuz biri bana açıklasa ya? Allah'ım ailesine sabır ver... Allah'ım... Ahh..."