29 Mart 2020 Pazar 19:11
 

MUCİZE HABERLERİ

Mucize Doktor yeni bölümde vurulan kim?

Mucize Doktor yeni bölümde vurulan kim?

Mucize Doktor yarın akşam Fox Tv'de yayınlanacak. Ama öyle bir fragman yayınlandı ki herkesin ağzı açık kaldı. Donör olarak getirilen bir mahkum hastanede bir kişiyi rehin alıp kaçmaya çalışıyor. Mahkumun vurduğu kişi kim? Mahkum Ali Vefa'yı mı vuruyor?

Mucize Doktor Ferman ölecek mi?

Mucize Doktor Ferman ölecek mi?

Mucize Doktor'un son bölümü nefes kesti. Doktor Ferman'ın salgın virüse yakalanması ve yere yığılarak ölümle pençeleştiği o anlar diziye damgasını vurdu. Nazlı'nın Ferman'a sana aşıktım itirafı da yine dizinin son bölümüne damgasını vuran sahnelerden biriydi. Şimdi akıllardaki soru Doktor Ferman Ölecek mi? Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor.

Yaşlanma düşmanı gıdalar

Yaşlanma düşmanı gıdalar

Her yanımız mucize gençlik formülleri, takviyeler, gençlik aşılarıyla dolu. Hepimiz mucize gençlik iksirinin peşindeyiz. Yılların geçmesine bağlı kronolojik yaşlanma süreci kontrolümüzde olmasa da biyolojik yaşlanmamızı etkileyen, vücudumuzun hormonal işlevleri için ihtiyaç duyduğumuz vitamin ve minerallerin doğru ve yeterli karşılanması, fizyolojik kondisyon durumumuz gibi faktörleri kontrol etmek elimizde.

Chia tohumu nedir ? Faydaları ve Yan etkileri

Chia tohumu nedir ? Faydaları ve Yan etkileri

Chia Tohumu (çiya tohumu), Arjantin, Bolivya, Meksika’da yetişen oldukça zengin besin içerikli nane ailesinden bir bitkinin tohumudur. Astekler zamanında önemli bir besin kaynağı olarak tüketilmiştir. Besin olarak kullanım alanı oldukça geniştir. Dünyaca ünlü Dr Mehmet Öz hergün 1-2 yemek kaşığı chia tüketmenin sağlıkta mucizeler yarattığı söylüyor.

Kalp krizinden koruyan mucize besinler!

Kalp krizinden koruyan mucize besinler!

Günümüzün ölümcül hastalıklarından biri olan kalp krizini önlemek mümkün! Nasıl mı? Kalp krizine karşı panzehir niteliğinde olan aşağıdaki ürünlerden bol bol tüketerek..Uzmanlara göre bu ürünleri yiyenler yemeyenlere göre kalp krizine karşı çok daha dayanıklı..İşte Kalp krizine karşı sizi koruyacak o besinlerden bazıları..İşte Kalp krizinden koruyan mucize besinler!

Yapay Zeka'nın Cilt Kanserindeki Mucizesi!

Yapay Zeka'nın Cilt Kanserindeki Mucizesi!

Yapay zeka ile ilgili ilginç bir gelişme yaşanıldı. Bilim adamlarının yaptığı süper teşhisi sonucunda zekanın cilt kanserine doktorlar kadar uzman olacağı süper araştırmaları ile ortaya koydu.